Samenstelling


 

Naam Functie Partij E-mail
Stefaan Devos Burgemeester CD&V stefaan.devos@kortenaken.be
Niels Willems Eerste schepen N-VA niels.willems@kortenaken.be
Griet Vandewijngaerden Tweede schepen SP.A griet.vandewijngaerden@kortenaken.be
Kristof Mollu Derde schepen CD&V kristof.mollu@kortenaken.be
Michel Vander Velpen Voorzitter Bijzonder Comité Sociale Dienst & schepen van Welzijn CD&V michel.vandervelpen@kortenaken.be
Kim Vandepoel Voorzitter van de raad CD&V kim.vandepoel@kortenaken.be
André Alles Raadslid Open VLD andre.alles@kortenaken.be
Paul Francen Raadslid Open VLD paul.francen@kortenaken.be
Patrick Vandijck Raadslid Open VLD patrick.vandijck@kortenaken.be
Betty Geysenbergs Raadslid Open VLD betty.geysenbergs@kortenaken.be
Josette Vanlaer Raadslid Open VLD josette.vanlaer@kortenaken.be
Patrick Vlayen Raadslid Open VLD patrick.vlayen@kortenaken.be
Benny Hermans Raadslid N-VA benny.hermans@kortenaken.be
Laura Schurmans Raadslid CD&V laura.schurmans@kortenaken.be
Glenn Blockx Raadslid Open VLD glenn.blockx@kortenaken.be
Anneleen Schoeters Raadslid CD&V anneleen.schoeters@kortenaken.be
Veronique Hermans Raadslid Open VLD veronique.hermans@kortenaken.be
Koen Veulemans Raadslid SP.A koen.veulemans@kortenaken.be
Guy Vandebergh Raadslid N-VA guy.vandebergh@kortenaken.be
Bestuur & Diensten Bestuur Gemeente- & OCMW-raad Samenstelling